Pomorska debata o kulturze – Kultura pomorska 2.0

25 listopada 2013 r. o godz. 17:00 w sieni Instytutu Kultury Miejskiej (Gdańsk, ul. Długi Targ 39/40) odbędzie się piąte, ostatnie spotkanie z cyklu Pomorska debata o kulturze pt. Kultura pomorska 2.0.

Pomorska wielokulturowość, popularyzacja kultury, rola kultury regionalnej i etnicznej, kultura książki – o tym, już mówiono w ramach Pomorskiej debaty o kulturze. Cykl pięciu debat kończy spotkanie w Instytucie Kultury Miejskiej zatytułowane „Kultura pomorska 2.0, czyli o tym, co jest, a czego nie ma w sieci”. IKM oraz Instytut Kaszubski serdecznie zapraszają do dyskusji 25 listopada o godz. 17:00 w sieni IKM.

W debacie wezmą udział paneliści:

> dr Krzysztof Stachura – Zakład Antropologii Społecznej Instytutu Filozofii, Socjologii i Dziennikarstwa Uniwersytetu Gdańskiego, socjolog, badacz nowych mediów i sieci
> Marta Antonina Łobocka – prowadząca blog kochamyzulawy.wordpress.com
> Ewa Kowalska – gdańszczanka, założycielka bloga: www.ibedeker.pl

Spotkanie moderować będzie autor raportu Poszerzenie pola kultury. Diagnoza potencjału sektora kultury w Gdańsku, Sławomir Czarnecki z Instytutu Kultury Miejskiej, koordynator Obserwatorium Kultury i Medialab Gdańsk.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w dyskusji. Wstęp jest wolny dla wszystkich. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie Instytutu Kultury Miejskiej oraz na fanpage’u wydarzenia.

Pliki do pobrania:

> debata o kulturze – idea i cele (doc, 1,4 MB)ZAPROSZENIE 5DEBATA

plakat główny - spis deb_at

> źródło: Instytut Kultury Miejskiej